JVD AF-099
JVD AF-099
Původní cena 2 490 Kč.
Ušetříte
53 %(1 310 Kč).
1 180 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japonský strojek seiko epson |
| šířka | 45 mm |
| výška | 55 mm |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Japonský strojek seiko epson |
Bonusy
Kupon




