Náramkové hodinky JVD automat JE1013.2
Náramkové hodinky JVD automat JE1013.2
5 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Motiv | Elegantní, Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná, Modrá |
| Strojek | Automatický strojek, Rezerva chodu – 42+ hodin, 24 kamenů, Nh35-seiko, Vibrace za hodinu – 21 600 bph |
| šířka | 44 mm |
| výška | 53 mm |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář), Pouzdro z nerezové oceli, Safírové sklíčko, Vodotěsnost 10 atm, Japonský strojek seiko epson, Automatický strojek, Keramika |
Bonusy
Kupon



















































































