Náramkové hodinky JVD J-TS60
Náramkové hodinky JVD J-TS60
Kolekci Touches si zamiluje každá žena milující jednoduchost. Jejím hlavním prvkem je čistý a přehledný číselník v kombinaci s neotřelým designem řemínku.
Hodinky jsou kombinací elegance a naprosté jednoduchosti a díky tomu jsou i perfektně sladitelné s každým oufitem.
Jednou z výhod hodinek je možnost přizpůsobit si jejich styl vašemu aktuálnímu outfitu i náladě jednoduchou výměnou řemínku, která vám nezabere déle než jednu minutu.
Vybrat si můžete mezi klasickým koženým řemínkem a kovovým milánským tahem.
Velikost pouzdra
29x36,5x16 mm
Materiál pouzdra
nerezová ocel
Vodotěsnost
3 ATM
Sklíčko
minerální tvrzené
Strojek
Japan - Miyota
Kalibr stroje
2025
Číselník
indexy
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Šířka řemínku | 17 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 29 mm |
| výška | 36.5 mm |
| hloubka | 16 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 3 atm |
Bonusy
Kupon














































































