Náramkové hodinky JVD J-TS70
Náramkové hodinky JVD J-TS70
1 890 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Šířka řemínku | 10 mm |
| Motiv | Elegantní, Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 20 mm |
| výška | 26 mm |
| hloubka | 10 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold, Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 3 atm |














































































