Náramkové hodinky JVD J4061.4
Náramkové hodinky JVD J4061.4
1 190 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná, Bílá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 26.2 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon














































































