JVD J4161.3
JVD J4161.3
Původní cena 2 290 Kč.
Ušetříte
48 %(1 110 Kč).
1 180 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 33 mm |
| Průměr pouzdra | 30 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


