Náramkové hodinky JVD J4185.2
Náramkové hodinky JVD J4185.2
Původní cena 1 990 Kč.
Ušetříte
51 %(1 010 Kč).
980 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 10 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná, Červená |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 32 mm |
| Průměr pouzdra | 32 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon














































































