Náramkové hodinky JVD J5034.1
Náramkové hodinky JVD J5034.1
1 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Titanové |
| Pásek | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 6 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 26 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Speciální funkce | Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 5 atm, Pouzdro z titanu |


















































































