JVD JE1005.2 SEAPLANE
JVD JE1005.2 SEAPLANE
3 190 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Šířka řemínku | 24 mm |
| Motiv | Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japonský strojek seiko epson |
| šířka | 46 mm |
| výška | 55.5 mm |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář), Pouzdro z nerezové oceli, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 10 atm, Japonský strojek seiko epson |
Bonusy
Kupon














































































