JVD JG1013.2
JVD JG1013.2
Původní cena 2 790 Kč.
Ušetříte
58 %(1 610 Kč).
1 180 Kč
Hodinky JG1013 si Vás získají dokonale zpracovaným perleťovým ciferníkem a kovovým řemínkem zdobeným jemnými kamínky. Hodinky mají pouzdro z nerezové oceli, minerální tvrzené sklíčko a vodotěsnost 5 ATM, takže se nemusíte bát ani kontaktu s vodou. O správný chod se pak postará spolehlivý švýcarský strojek Ronda 762. Rose gold část hodinek je upravena metodou IP Rose.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Švýcarský strojek – ronda |
| šířka | 31 mm |
| Průměr pouzdra | 30 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Švýcarský strojek – ronda |
Bonusy
Kupon


