Náramkové hodinky JVD JG1020.1
Náramkové hodinky JVD JG1020.1
Původní cena 2 190 Kč.
Ušetříte
55 %(1 210 Kč).
980 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Elegantní, Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 32 mm |
| výška | 46 mm |
| Průměr pouzdra | 30 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 3 atm |
Bonusy
Kupon














































































