Náramkové hodinky JVD JG1028.2
Náramkové hodinky JVD JG1028.2
Původní cena 1 990 Kč.
Ušetříte
41 %(810 Kč).
1 180 Kč
Vodotěsnost 5 ATM
Pouzdro z nerezové oceli
Minerální tvrzené sklíčko
Japonský strojek – Miyota
Velikost pouzdra 33,5 mm
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Bílá , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 33.5 mm |
| Průměr pouzdra | 33 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon




