Náramkové hodinky JVD JG1030.2
Náramkové hodinky JVD JG1030.2
Původní cena 2 990 Kč.
Ušetříte
61 %(1 810 Kč).
1 180 Kč
Vodotěsnost 5 ATM
Pouzdro z nerezové oceli
Povrchová úprava IPGold
Minerální tvrzené sklíčko
Japonský strojek – Miyota
Velikost pouzdra 27 mm
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 12 mm |
| Motiv | Elegantní, Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná, Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 27 mm |
| Průměr pouzdra | 27 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář), Povrchová úprava iprose, Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon














































































