Náramkové hodinky JVD JG1032.3
Náramkové hodinky JVD JG1032.3
Původní cena 2 990 Kč.
Ušetříte
54 %(1 610 Kč).
1 380 Kč
Vodotěsnost 5 ATM
Pouzdro z nerezové oceli
Minerální tvrzené sklíčko
Japonský strojek – Miyota
Velikost pouzdra 30 mm
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 30 mm |
| Průměr pouzdra | 30 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon



