Ocelový řemínek na hodinky JVD RJ-TS21S,24,25 (16 mm)
Ocelový řemínek na hodinky JVD RJ-TS21S,24,25 (16 mm)
Původní cena 390 Kč.
Ušetříte
9 %(36 Kč).
354 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pásek | Kovový - milánský |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| šířka | 16 mm |
| výška | 87 mm |
| hloubka | 117 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli |
Bonusy
Kupon














































































