Seiko SRPB46J1 Presage Cocktail Time Manhattan
Seiko SRPB46J1 Presage Cocktail Time Manhattan
14 690 Kč
Inspirováno japonskou koktejlovou kulturou a specifickými nápoji ze Skybaru v sofistikované tokijské čtvrti Ginza. Tento model s hnědým gradientním ciferníkem je inspirován koktejlem Manhattan.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesně japonské mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výraznou japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Hnědá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 70 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | Presage |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Hnědá, Hnědá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.

