Seiko SRPL75J1 Presage Style60's
Seiko SRPL75J1 Presage Style60's
Tento Presage Style 60s je inspirován ikonickými barevnými paletami swingujících šedesátých let, populárními v době rozkvětu moderního designu v polovině století.
Klasický design pouzdra Style 60s je inspirován chronografem Seiko Crown z roku 1964 – prvním chronografem vyrobeným v Japonsku, vytvořeným speciálně pro olympijské hry v Tokiu, kdy se Seiko poprvé stalo oficiálním časoměřičem. Hliníkový rámeček doprovází zlatožlutý ciferník s efektem vyvýšeného kruhu pro futuristický styl oblíbený v 60. letech. Je spárován s naolejovaným koženým řemínkem z teletiny s bohatou texturou, která zvyšuje vintage přitažlivost.
Je poháněn vlastním automatickým kalibrem 4R35 s přesností +45 / -35 sekund za den s rezervou chodu 40 hodin.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 62 g |
| Průměr | 39,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Zlatá, Hnědá |







