Seiko SRPL79K1 Seiko 5 Sports SKX Series
Seiko SRPL79K1 Seiko 5 Sports SKX Series
Hodinky Seiko 5 Sports, které doplňují kolekci New Color Collection, přebírají oblíbený styl SKX z 90. let, který se poprvé stal populárním v roce 1996, s designovou DNA sahající přes pět desetiletí.
Jeho barevné schéma je navrženo tak, aby odpovídalo moderní pouliční módě; šedý odstín ciferníku a sytější šedá luneta připomínají odstíny černého denimu s efektem stonewashed. Zlaté akcenty na ručičkách a indexech byly navrženy tak, aby doplňovaly zlaté doplňky v pouličním stylu.
Tato kompaktnější konstrukce pouzdra o průměru 38 mm je poháněna automatickým strojkem 4R36 vyrobeném v naší firmě s 40hodinovou rezervou chodu a vodotěsností 10 barů.
Hodinky Seiko 5 Sports jsou známé více než padesáti lety spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. Číslice „5“ představuje původních pět klíčových vlastností každých hodinek Seiko 5, které jsou dodnes přítomny: automatický strojek, zobrazení data a dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a řemínek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 140 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |



