Seiko SRPL89K1 Seiko 5 Sports SKX Series
Seiko SRPL89K1 Seiko 5 Sports SKX Series
Tyto hodinky vzdávají poctu modelu SKX399 – oblíbenému modelu z původní řady Seiko 5 Sports SKX, poprvé představenému v 90. letech 20. století.
Tento moderní model s oranžovým ciferníkem přebírá rozvržení původního modelu a přebírá stejné bohatě texturované indexy a ručičky, ale s aktualizovanou povrchovou úpravou vroubkování lunety a lesklou skleněnou vložkou pro větší třpyt. Tento kus je doplněn černým silikonovým řemínkem pro styl a pohodlí.
Tyto hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 4R36 vyrobeném přímo v obchodě a mají přesnost +45 / -35 sekund za den a rezervu chodu 40 hodin.
Hodinky Seiko 5 Sports jsou známé více než padesáti lety spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. Číslice „5“ představuje původních pět klíčových vlastností každých hodinek Seiko 5, které jsou dodnes přítomny: automatický strojek, zobrazení data a dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a řemínek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Oranžová |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 100 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 42,5 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Materiál | Ocel |
| Barva | oranžová, černá |








