Seiko SSA461J1 Presage Style60's ‘Elegant yet Rugged’ Biker style
Seiko SSA461J1 Presage Style60's ‘Elegant yet Rugged’ Biker style
Tento Presage Style 60s je inspirován vzhledem motorkářů ze šedesátých let s vykrojeným vzorem číselníku připomínajícím starý motocyklový motor a jeho vnitřním fungováním.
Pod tématem „Elegantní a přitom robustní“ design těchto hodinek sdílí výrazný styl oblékání – charakteristický vzhled 60. let ztělesněný ve filmech té doby. Uhlově šedý kovový číselník dodává půvab ozdobnému zlatému strojku pod ním.
Tyto retro hodinky Style 60s mají tenký design ouška a laserově zakřivené indexy obušku. Na pravé straně ciferníku poblíž log je vzor přímého výřezu navržen tak, aby připomínal vzduchem chlazený motor historické motorky. Tyto hodinky jsou spárovány s hnědým řemínkem z buvolí kůže pro přidanou chuť éry, která inspiruje jejich styl.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | skeleton |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 64 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 39,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R72 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Materiál | Ocel |
| Barva | skeleton, hnědá |


