Seiko SUR579P1Quartz
Seiko SUR579P1Quartz
Dámské bateriové hodinky Seiko Quartz SUR579P1 na ocelovém náramku s překlápěcí sponou. Pouzdro z nerezové oceli má průměr 32 milimetrů. Tyto univerzální hodinky v klasickém designu využijete pro každodenní nošení. Perleťový číselník s indikací data na třetí hodině zdobený 12 diamanty je chráněn odolným safírovým sklem. Ručičky jsou pokryty luminiscenčním nátěrem LumiBrite, který garantuje perfektní čitelnost za zhoršených světelných podmínek. Pohon hodinek zajišťuje spolehlivý quartzový strojek 6N32. S vodotěsností 10 ATM jsou hodinky vhodné pro koupání nebo šnorchlování.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 78 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 32 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6N32 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,2 mm |
| Materiál | Ocel |
| Barva | perleť, stříbrná |


