Seiko Presage Cocktail Time Sakura Aviation Limited Edition SRPM06J1
Seiko Presage Cocktail Time Sakura Aviation Limited Edition SRPM06J1
Hodinky Seiko Presage Cocktail Time jsou inspirovány japonskou koktejlovou kulturou a specifickými nápoji ze Star Baru v sofistikované tokijské čtvrti Ginza – domova některých z nejlepších směsí ve městě.
Design této limitované edice je inspirován nápojem „Sakura Aviation“; jde o vychlazenou směs ginu, likéru maraschino, citronové šťávy, likéru sakura a crème de violette, kterou namíchal hlavní barman Star Baru, pan Hisashi Kishi – mistr světa Mezinárodní advokátní komory a japonský vládou oceněný mistr současného umění.
Kompaktní hodinky o velikosti pouhých 34 mm s světle růžovou vertikální gradací evokují představu vychutnávání si osvěžujícího koktejlu při sledování rozkvetlých japonských sakur na jaře. Jedná se o první hodinky z kolekce Cocktail Time s perleťovým ciferníkem. Elegantní dvoubarevný náramek a korunka, ručičky a indexy v barvě růžového zlata jsou navrženy tak, aby zdůraznily jemné růžové tóny.
Poháněn vlastním automatickým kalibrem 4R35 s přesností +45 / -35 sekund za den a 40hodinovou rezervou chodu.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
*V reálném produktu se může orientace zadní strany pouzdra lišit od fotografie.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Růžová |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 89 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Limitovaná / Speciální edice | Ano |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | růžová, bicolor |








