Seiko Quartz SWR091P1
Seiko Quartz SWR091P1
Dámské bateriové hodinky Seiko Quartz SWR091P1 na ocelovém náramku s překlápěcí sponou. Obdélníkové pouzdro z nerezové oceli o velikosti 22,7 x 33,1 milimetru má lunetu zdobenou čirými zirkony a korunku osazenou modrým kabošonem. Tyto univerzální hodinky v klasickém designu vhodně doplní váš každodenní outfit. Stříbrný číselník zdobený jemnou centrální texturou je chráněn odolným sklem Hardlex. Pohon hodinek zajišťuje spolehlivý quartzový strojek 4N30. Vodotěsnost hodinek činí 3 ATM a jsou tedy odolné proti vlhkosti a dešti.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 63 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 22,7 mm |
| Rozměry | 16 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4N30 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,2 mm |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Stříbrná, Stříbrná |


