Seiko SNE525P1 Solar
Seiko SNE525P1 Solar
8 290 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Solární |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocelovýový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Solar |
| Váha | 120 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40 mm |
| Typ stroje | V158 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9,7 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


