Seiko SPB447J1 Presage Craftsmanship – Urushi GMT
Seiko SPB447J1 Presage Craftsmanship – Urushi GMT
Tyto hodinky kombinují funkčnost s tradiční japonskou estetikou – spojuje řemeslnou zručnost lakování Urushi s cestovním komfortem funkce GMT, která zobrazuje více časových pásem najednou.
Pod dvojitým zakřiveným safírovým křišťálovým sklem je hluboký černý lakovaný číselník Urushi, vytvořený pomocí staleté techniky, která se obvykle vyskytuje u jemných dekorativních předmětů, jako jsou mísy a nábytek.
Zlatá GMT a sekundová ručka zasahují až k okraji ciferníku pro zvýšený elegantní vzhled, který také napomáhá lepší čitelnosti. Tyto hodinky jsou spárovány s hnědým telecím koženým řemínkem pro klasický design, lemovaným zlatým prošíváním, aby ladil s barevnými ručičkami. Telecí kožený řemínek pochází od LWG a je certifikovaný koželuhem LWG. The Leather Working Group je mezinárodní certifikační organizace, jejímž cílem je vytvořit udržitelné prostředí pro výrobu kůže.
Jako první hodinky Presage Craftsmanship s funkcí GMT umožňuje interní kalibr 6R54 sledování dvou časových pásem současně. S přesností na -15/+25 sekund za den má kalibr 6R54 rezervu chodu 72 hodin.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
*Tento ciferník hodinek je vytvořen ručně lakem Urushi. Proto může mít nepatrné rozdíly v barvě nebo nepatrné zkreslení. To jsou jedinečné vlastnosti ručně vyráběných ciferníků z laku Urushi, z nichž žádné dva nejsou úplně stejné.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 87 g |
| Průměr | 40,2 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6R54 |
| Rezerva chodu | 72 |
| Výška pouzdra | 12,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Materiál | Ocel |
| Barva | černá, hnědá |




