Seiko SPB478J1 Presage Classic „Shiro-Iro“
Seiko SPB478J1 Presage Classic „Shiro-Iro“
Série Presage Classic je kolekce hodinek navržených s tématem „půvabné japonské krásy“ prostřednictvím tradiční, sofistikované elegance.
Textura ciferníku je inspirována neběleným přírodním japonským hedvábím, materiálem, který se již od pradávna objevuje v japonských bytových dekoracích a oděvech. S barevným ciferníkem „Shiro-Iro“ se tyto hodinky vyznačují zlatými akcenty pro povrchovou úpravu smíšeného kovu, symbolizující ušlechtilost, navrženou tak, aby zvýraznila eleganci hodinek.
Pod dvojitě zakřiveným safírovým sklem evokuje zakřivený ciferník se zakřivenými ručičkami a indexy vintage styl a jsou speciálně navrženy tak, aby maximalizovaly odrazy světla.
Sedmidílný víceřadý náramek byl vyvinut a inspirován retro kovovými náramky hodinek ze 70. let. Nejen, že jsou navrženy pro styl a odrážejí světlo, ale každý kus je krátký, pouze 6 mm dlouhý, což umožňuje maximální pohyb a pohodlí.
Tyto hodinky Classic Series jsou poháněny vestavěným kalibrem 6R55 s funkcí data ve 3 hodiny, s přesností -15/+25 sekund za den, s třídenní 72hodinovou rezervou chodu.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | šampaň |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 139 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40,2 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6R55 |
| Rezerva chodu | 72 |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | šampaň, stříbrná |



