Seiko SPB480J1 Presage Classic „Shiro-Iro“ Open Heart
Seiko SPB480J1 Presage Classic „Shiro-Iro“ Open Heart
Série Presage Classic je kolekce hodinek navržených s tématem „půvabné japonské krásy“ prostřednictvím tradiční, sofistikované elegance.
Textura ciferníku je inspirována neběleným přírodním japonským hedvábím, materiálem, který se již od pradávna objevuje v japonských bytových dekoracích a oděvech. S barevným ciferníkem „Shiro-Iro“ mají tyto hodinky zlaté akcenty, které symbolizují ušlechtilost a jsou navrženy tak, aby zvýšily eleganci hodinek.
Pod dvojitě zakřiveným safírovým sklem evokuje zakřivený ciferník se zakřivenými ručičkami a indexy vintage styl a jsou speciálně navrženy tak, aby maximalizovaly odrazy světla. Zapuštěná funkce „otevřeného srdce“ na 9. hodině ukazuje vnitřní krásu strojku 6R5J, který pohání hodinky. Vyznačuje se také zapuštěným 24hodinovým subciferníkem na 6. hodině.
Sedmidílný víceřadý náramek byl vyvinut a inspirován retro kovovými náramky hodinek ze 70. let. Nejen, že jsou navrženy pro styl a odrážejí světlo, ale každý kus je krátký, pouze 6 mm dlouhý, což umožňuje maximální pohyb a pohodlí.
Tyto hodinky Classic Series jsou poháněny vestavěným kalibrem 6R5J s funkcí data ve 3 hodiny, s přesností -15/+25 sekund za den, s třídenní 72hodinovou rezervou chodu.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesné mechanické měření času. Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | šampaň |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 139 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40,2 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6R5J |
| Rezerva chodu | 72 |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | šampaň, stříbrná |



