Seiko SRPH29K1 Seiko 5 Sports 'Flieger'
Seiko SRPH29K1 Seiko 5 Sports 'Flieger'
Zavedením stylu „Flieger“ do kolekce Seiko 5 Sports – vojenského stylu původně vytvořeného pro piloty a navigátory, rozložení hodinek Flieger muselo být jasné a rychle čitelné a zároveň robustní a spolehlivé.
Tyto hodinky ve stylu Flieger mají nylonový řemínek ve stylu „bomber jacket“ – ve vojenských barvách s oranžovou koženou podšívkou, připomínající retro bomber bundu.
Sportovní hodinky Seiko Seiko 5 Sports jsou známé pro více než padesát let spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty.
''5'' představuje původních pět klíčových funkcí každého Seiko 5, který je dnes stále přítomen: automatický strojek, zobrazení data dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Textilní |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 75 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 39,4 mm |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Zelená, Zelená |



