Seiko SRPH89K1 Automatic
Seiko SRPH89K1 Automatic
9 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Automatic |
| Váha | 130 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,2 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


