Seiko SRPH92K1 Automatic
Seiko SRPH92K1 Automatic
Původní cena 10 990 Kč.
Ušetříte
20 %(2 198 Kč).
8 792 Kč
Pánské hodinky v celoocelovém provedení s částečnou povrchovou úpravou zlaté barvy, stříbrným číselníkem, datumovkou a vodotěsností 100 metrů. Strojek s automatickým nátahem disponuje rezervou chodu 41 hodin.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Automatic |
| Váha | 130 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,2 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R35 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | stříbrná, bicolor |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


