Seiko SRPK33K1 Seiko 5 Sports SKX ‘Midi’ Teal
Seiko SRPK33K1 Seiko 5 Sports SKX ‘Midi’ Teal
Tyto hodinky pocházejí ze série, která znovu zavádí populární středně velké hodinky Seiko 5 Sports SKX, které se vrátily na základě poptávky fanoušků Seiko.
Barevné schéma této nejnovější řady hodinek bylo inspirováno středně velkými quartzovými potápěčskými hodinkami Seiko 5 Sports, které byly původně uvedeny na trh v 80. letech minulého století. Nejnovější styly redux odrážejí první hodinky SKX s průměrem pouzdra 38 mm, ale znovu se zaměřují na moderní nositelnost s tenčí hloubkou pouzdra a třířadým náramkem pro extra pohodlí. Věrné cílům úplně prvních Seiko 5 – tyto hodinky jsou vysoce odolné a odolávají silnému opotřebení – ideální pro sport.
Seiko 5 Sports je známé pro více než padesát let spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. ''5'' představuje původních pět klíčových funkcí každého Seiko 5, který je dnes stále přítomen: automatický strojek, zobrazení data dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 150 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |


















