Seiko SRPK89K1 Seiko 5 Sports SNXS ‘Deep Black Wash’
Seiko SRPK89K1 Seiko 5 Sports SNXS ‘Deep Black Wash’
Tyto nové hodinky, které pokračují ve vývoji naší dlouhodobé řady Seiko 5 Sports SNXS, přebírají principy designu těchto původních hodinek Seiko 5. Tyto hodinky, vyrobené tak, aby odpovídaly tématu klasických sportů, přebírají podstatu modelů Seiko 5 Sports ze 70. let a integrují je s moderními specifikacemi.
Na číselníku pod polokulovým sklem jsou ručičky a indexy Lumibrite, každý vybroušený diamantem s jemně rýhovanými liniemi, na barevném číselníku „deep black wash“. Ručičky nejsou trojúhelníkové a jsou širší, aby vylepšily vintage retro vzhled, zatímco oranžová sekundová ručka je inspirována klasickým designem 70. let. Náramek s kovovým kroužkem na ciferníku má výrazné zrcadlové a vlasové zakončení.
Tento kus je poháněn vlastním automatickým strojkem 4R36, který je přesný na +45 / -35 sekund za den a má 40hodinovou rezervu chodu.
Seiko 5 Sports je známé pro více než padesát let spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty. ''5'' představuje původních pět klíčových funkcí každého Seiko 5, který je dnes stále přítomen: automatický strojek, zobrazení data dne, voděodolnost, zapuštěná korunka a odolné pouzdro a náramek.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 125 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 37,4 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R36 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Další funkcionality | Datum, Den v týdnu |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |













