Seiko SRZ534P1 Quartz
Seiko SRZ534P1 Quartz
Původní cena 14 290 Kč.
Ušetříte
30 %(4 287 Kč).
10 003 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Ocelovýový s PVD úpravou |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 80 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 30 mm |
| Typ stroje | 7N01 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,3 mm |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | perleť, bicolor |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


