Seiko SSB430P1 Quartz
Seiko SSB430P1 Quartz
9 190 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 140 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41,5 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 8T63 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 12,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf) |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Bicolor |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


