Seiko SSB446P1 Quartz
Seiko SSB446P1 Quartz
11 390 Kč
Tyto quartzové hodinky SSB446P1 z kolekce Seiko SPORT jsou nabité funkcemi. Jeho černý číselník obsahuje tři počítadla typické pro chronografy a je obklopen rámečkem tachymetru. Tento celozlatý model z nerezové oceli je také velmi pevný, se safírovým sklíčkem, šroubovací zadní částí pouzdra a voděodolností do 100 metrů.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 98 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 8T63 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf) |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Černá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


