Seiko SSK013J1 Presage 'Fume' Styl 60. Road Trip GMT
Seiko SSK013J1 Presage 'Fume' Styl 60. Road Trip GMT
Podstatou kolekce Seiko Presage Style 60s je vintage styl, který pokračuje s tématem „road trip“ tohoto modelu, inspirovaného ikonickými vozy 60. let; jejich kola, páky a nástroje a barevné schéma. Jeho vlasová úprava mu dodává pocit jako u stroje, zatímco nové uspořádání ciferníku GMT zahrnuje detaily původního korunkového chronografu Seiko 1964.
Toto šedé barevné provedení „Fume“ funguje na strojku mechanického kalibru 4R34 a má funkci GMT, která umožňuje sledovat více časových pásem současně.
Seiko Presage: Nadčasový vzhled, přesně japonské mechanické měření času.
Minimalistický design hodinek s výrazně japonskou estetikou.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Hnědá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Řada | Presage |
| Váha | 70 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 40,8 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R34 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Hnědá, Hnědá |








