Seiko SSK023K1 Seiko 5 Sports
Seiko SSK023K1 Seiko 5 Sports
12 890 Kč
Sportovní kolekce Seiko 5 vítá nové hodinky SSK023K1. Tyto hodinky z nerezové oceli, poháněné automatickým kalibrem výroby Seiko, jsou voděodolné do 10 barů a mají průhledné zadní pouzdro.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Hardlex |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Seiko 5 Sports |
| Váha | 147 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 39,4 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 4R34 |
| Rezerva chodu | 41 |
| Výška pouzdra | 13,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, GMT/UTC časové zóny |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


