Seiko SUR523P1
Seiko SUR523P1
5 990 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Růžové zlato |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 110 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40,2 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6N52 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,3 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Růžové zlato, Stříbrná |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


