Seiko SUR560P1 Quartz
Seiko SUR560P1 Quartz
9 190 Kč
Tyto tříručičkové quartzové hodinky SUR560P1 z kolekce Seiko SPORT se skládají z pouzdra z nerezové oceli zlaté barvy a černého silikonového řemínku. Jeho safírové sklíčko a šroubované pouzdro mu dodávají vynikající robustnost. Tyto hodinky jsou vodotěsné do 100 metrů.
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový (quartz) |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Řada | Quartz |
| Váha | 67 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 39,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 6N76 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9,78 mm |
| Další funkcionality | Datum |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Černá |
Dotaz na lepší nabídku
Zvýrazněné položky jsou povinné.


