SUNDAY ROSE Spirit PEACH
SUNDAY ROSE Spirit PEACH
Původní cena 1 980 Kč.
Ušetříte
61 %(1 200 Kč).
780 Kč
Hodinky
Sunday Rose reprezentují ženskou eleganci, nežnost a styl.
Jejich design tvoříme sami na základě toho, co od hodinek dámy
očekávají a při jejich tvorbě sledujeme nejnovější trendy. V
naší nabídce momentálně naleznete pět různých kolekcí, z nichž
každá nabízí jedinečný nadčasový design.
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Motiv | Květinové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Růžová , Hnědá , Rosegold , Champagne |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 40 mm |
| Průměr pouzdra | 40 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon





