ZENO-WATCH BASEL 9558SOS-6-a1 Super Oversized Winder
ZENO-WATCH BASEL 9558SOS-6-a1 Super Oversized Winder
Velký není nikdy dost velký
Pokud mluvíme o kolekci hodinek Zeno pro vojenské letectvo, směřují
vpřed, bez ohledu na aktuální módu, styl a tvar. Tyto hodinky jsou vysoce
funkční, precizní a optimální pro náročného zákazníka. Tato opravdu
mimořádná velikost hodinek byla navržena pro silné muže. Nicméně design
a vzhlet hodinek rovněž vypadá atraktivně na ženě.
Jde o mechanický, vysoce kvalitní švýcarský stroj ETA Unitas
6498 s ručním nátahem, uložený v 17 rubínových
kamenech, s maximální rezervou chodu 48–55 hodin. Kontrastní
číselník s luminiscenčními číslovkami na černém podkladu spolu
s nostalgickými, snadno čitelnými ručičkami, tvoří velice
přehledný ukazatel času. Nastavení hodinek je velice jednoduché i při
nošení rukavic, jelikož uchopení korunky je extrémně snadné a
rychlé.Švýcarský křížový znak na korunce dodává tomuto modelu
charakter klasických pilotních hodinek z roku 1980. Pouzdro průměru
55,5mm je vyrobené z odolné nerezové vysoce leštěné oceli. Na
každém detailu se odráží nadšení, které věnoval Felix W. Huber výrobě
tohoto výjimečného mistrovského díla ZENO-WATCH BASEL.
Parametry
| Sklo | Minerální |
|---|---|
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 24 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Švýcarský strojek – eta , Automatický strojek , 17 kamenů , Vibrace za hodinu – 18 000 bph , Rezerva chodu – 42+ hodin |
| výška | 15 mm |
| Průměr pouzdra | 55 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Švýcarský strojek – eta |
Bonusy
Kupon



