Zlatý přívěsek se zirkony znamení zvěrokruhu beran ZP0425XJ71-17BE (585/1000) 1,17g
Zlatý přívěsek se zirkony znamení zvěrokruhu beran ZP0425XJ71-17BE (585/1000) 1,17g
Kód produktu: ZP0425XJ71-17BE
Doprava a platba
Původní cena 5 325 Kč.
Ušetříte
10 %(532 Kč).
4 793 Kč
Kód produktu: ZP0425XJ71-17BE
Doprava a platba
Parametry
| Motiv | Znamení zvěrokruhu |
|---|---|
| Kámen: | Zirkon |
| Materiál | 14karátové zlato – žluté |
| Barva | Zlatá, Čirá |
| Ryzost | 14k 585/1000 |
| šířka | 14 mm |
| výška | 21 mm |
| hloubka | 1 mm |
















































































