Boccia hodinky Boccia Titanium 3165-12
Boccia hodinky Boccia Titanium 3165-12
3 690 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Titanový s PVD úpravou |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 50 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 37 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,4 mm |
| Materiál | Titan, PVD |
| Barva | Bílá, Bicolor |


