Boccia hodinky Boccia Titanium 3297-02
Boccia hodinky Boccia Titanium 3297-02
3 690 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Titanový s PVD úpravou |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 49 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 29,5 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,2 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan, PVD |
| Barva | Bílá, Bicolor |


