Boccia Titanium 3261-02
Boccia Titanium 3261-02
Původní cena 3 490 Kč.
Ušetříte
35 %(1 221 Kč).
2 269 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Titan |
| Pásek | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Váha | 17 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Bílá, Hnědá, Zlatá |


