Náramkové hodinky JVD J1124.3
Náramkové hodinky JVD J1124.3
Původní cena 1 990 Kč.
Ušetříte
51 %(1 010 Kč).
980 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 50 M/5 BAR |
| Šířka řemínku | 18 mm |
| Motiv | Elegantní, Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipblack |
| Barva | Černá, Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 38 mm |
| Průměr pouzdra | 38 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 5 atm, Povrchová úprava ipblack |
Bonusy
Kupon














































































