Náramkové hodinky JVD JE1014.2
Náramkové hodinky JVD JE1014.2
3 690 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 200 M/20 BAR |
| Šířka řemínku | 24 mm |
| Motiv | Elegantní, Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy, Ipblack |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 45 mm |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář), Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Safírové sklíčko, Povrchová úprava ipblack, Luminiscenční číselník, Vodotěsnost 20 atm, Luminiscenční ručky |
Bonusy
Kupon














































































