Náramkové hodinky JVD JE1015.1
Náramkové hodinky JVD JE1015.1
3 790 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Šířka řemínku | 26 mm |
| Motiv | Elegantní, Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná, Černá, Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 44 mm |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář), Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 10 atm |
Bonusy
Kupon
























































































