Náramkové hodinky JVD JE611.8
Náramkové hodinky JVD JE611.8
1 890 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 100 M/10 BAR |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Motiv | Elegantní, Sportovní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 42 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář), Povrchová úprava ipgold, Pouzdro z nerezové oceli, Japonský strojek – miyota, Minerální tvrzené sklíčko, Vodotěsnost 10 atm, Luminiscenční číselník |
Bonusy
Kupon



























































































