Náramkové hodinky JVD JZ8001.1
Náramkové hodinky JVD JZ8001.1
Původní cena 1 790 Kč.
Ušetříte
34 %(610 Kč).
1 180 Kč
Parametry
| Typ hodinek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Pouzdro | Ocelové |
| Pásek | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotěsnost | 30 M/3 BAR |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Motiv | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 42 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |
Bonusy
Kupon



